הזדמנות לפגוש אותי מקרוב : ) במופע רבע לשבע


1 דקות קריאה
01 Nov
01Nov

קוראות יקרות,

זוכרות שסיפרתי לכן בקיץ על הערב שהיה לנו בסיום החממה מטעם מפעל הפיס ליוצרות במה חרדיות? דיברנו פה במגזין על הצימאון למופעי אמנות עם עומק, על השינוי ההדרגתי שקורה בציבור, ועל הרצון להכיר אמנות מקורית במיטבה. החורף התחיל וגם אנחנו, היוצרות של החממה התקדמנו ב''ה. חזרנו לסטודיו וגם לבמה. 

שמחה לבשר שאנחנו זוכות לעלות את הערב המיוחד הזה שוב, שבוע הבא בעז''ה, הפעם בירושלים באזור מרכזי.

המופע 'רבע לשבע' היא ערב של תיאטרון ומחול, שישה קטעים מתוך יצירות מקור חדשות, קטעים הנרקמים לפסיפס אחד המספר סיפור חרדי נשי כנה ואמיץ.

ההתרגשות לקראת הערב מיוחדת במינה. מדובר בקטעים שכל יוצרת יצרה וכתבה מדם ליבה בנושאים רגישים המוגשים בצורה כנה כל כך, בעיבוד מקצועי על פי הכלים של עולם התיאטרון, ובקטע שלי שילוב בין עולם התיאטרון והמחול. 

אני משלבת ספוקן וורד (שירה מדוברת) ותנועה, עם וידאו-ארט וניגוניים מקוריים... כמו שכבר הבנתן, אני אמנית רב תחומית. הרבה שאלתן אותי איפה ומתי אפשר להכיר מקרוב את מה שאני עושה, אז הנה, הזדמנות על הפרק. אז בטח תשאלו אותי מה יש במופעים, מי מופיע, מה האורך של הערב? ולמי מיועד הערב...?

שאלות מצוינות, ואשמח לענות עליהם.

קודם כל אספר לכן, שהחברות שאני מופיע איתן, הן נשים חרדיות מיוחדות שנבחרו בפינצטה. נשים כנות, עובדות את ד' בחיפוש כנה ואמיץ, וכמובן נשים מוכשרות שהפכו את מסע חייהן ליצירה נושמת ובוהקת לבמה. במופע 'רבע לשבע' תקבלו שישה זיקוקים לתוך חיים שלמים והזדמנות לחוות את הרגעי אמת וההתגברות אישית הנוגעת לכולנו כנשים. אני אסביר. 

בערב הנוכחי כל יוצרת מעלה קטע מתוך מחזה שלם שהיא כתבה. מדובר על קטע של בין 10- 25 דקות. בהמשך בעז''ה, כל יצירה תעלה לבמה בערב מלא בפני עצמו. גם היצירה שלי בעז''ה צפויה לעלות בסוף השנה כערב מלא בפני עצמו (אמן!). 

המופע מיועד לנשים בנות 18+, את מוזמנת לבוא לחוות איתנו שעה ורבע של חוויית עומק, אומץ, וכנות שהיא מעבר למילים והתנועה שמתרחשת על הבמה, בתפילה שבעז''ה תחזרי הביתה עם כוח ותובנות לתוך החיים האישיים שלך. הלוואי! זה בהחלט יהיה שכרנו אם הצלחנו לגעת בכן... שוב : )


מתרגשת מאד לפגוש אתכן פנים מול פנים, מצרפת קוד הנחה לנשים האמיצות שביניכן שמוכנות לפנות ערב בכדי להתכנס לחוויה עמוקה ואחרת של נגיעה באמנות נשית - חרדית מקצועית ועמוקה.

ובקשה אישית ממני אלייך, כשאת מגיעה בעז''ה למופע, לא לשכוח לבוא להגיד לי שלום בסוף הערב : ) שאתחיל להכיר את הפנים היפות מאחורי הקוראות המתמידות שלי. 

זאת הזדמנות להודות לכן שאתן כאן, קוראות, מגיבות ומאפשרות הדיאולוג הזה להפרות. אשמח לקחת איתכן את ה'במה' הזה צעד אחד קדימה לבמה האמיתית...


המופע יתקיים ביום רביעי 10.11 ו' כסלו / בשעה 20:30 / תיאטרון בית מזיא - ירושלים. רחוב מסילת ישרים 18, (קרוב לכיכר דוידקה ושוק מחנה יהודה).

לרכישת כרטיסים: במיוחד לך קוראת מגזין שבי רגע! קוד הנחה 6060 (50 ש”ח במקום 75 ש”ח) מספר המקומות מוגבל
בטלפון: 02/6244584, או באתר האירוע.


בואי בשמחה : ) להתראות!

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.