הילכו שניהם יחדיו? על בית, עבודה ומה שביניהם/ כתבה שניה בסדרה: גלישה


1 דקות קריאה
11 May
11May

 "סוף סוף הילדים יצאו מהבית, הבלגן עצום, אני חייבת לצאת עוד שעה ובמקום לאכול אני מסדרת. אוספת בגדים מלוכלכים מהרצפה, מפעילה מכונת כביסה, מתכופפת מתחת המיטה כי אני לא מצליחה לסגור אותה, ומגלה שם את הסנדל שהם חיפשו הבוקר ובגללו כמעט אחרו. חיפשו! זה נקרא לחפש??? הרי שאלתי אותם – הסתכלתם מתחת למיטה? אמרו "כן, בטח". ממש! מעצבן שלא אכפת להם כלום. כמה מרגיז". אני ממשיכה לנקות, לסדר, לארגן ואני רותחת.

זהו, כבר עשרה לתשע, אני ממהרת, מתלבשת, יוצאת לעבודה, ו- שוכחת מהכל... עד שעובר יום שלם של משרד ולקוחות, תלמידות ושיעורים. אני חוזרת הביתה עייפה, אבל צוחקת מבדיחה טובה שסיפרה לי חברה על כוס קפה בעמידה – ואני מתארת לעצמי איך הם יצחקו כשאספר להם... אני פותחת את הדלת בבת צחוק, והם מחייכים אלי בחזרה. כמה טוב שיצאתי לעבודה!

הקשר בין העבודה לבית ובין הבית לעבודה מתבטא בגלישה: חוויות גולשות מהבית אל העבודה, חוויות גולשות מהעבודה אל החיים האישיים ואל הבית ואל המשפחה. הגלישה היא הגל של מצב הרוח שמטשטש את הגבולות של חוף הים, שמערבב את החול עם המים. קו החוף נע בתקופות שונים, יש גאות ויש שפל, גם בגלים הגולשים בחיינו.


דברים טובים עולים כסף.

המשך המאמר למנויות פרימיום בלבד, בתשלום של פחות מ - 4.50 למגזין חודשי מפנק!

רוצה גם להשקיע בעצמך?

ניתן להצטרף כאן הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.