1 דקות קריאה
27 Dec
27Dec

2022, עוד רגע 2023. האינפלציה גואה, יוקר המחיה מאמיר. סך ההוצאות החודשיות למשפחה ממוצעת כבר מזמן עבר את גבול ההיגיון הנורמלי. 

לעומת זאת - גובה המשכורת במשק כבר שנים נשאר על אותה משבצת. מילא אם זה היה תואם : )


כנראה שגם אתם נתקלתם לאחרונה בשאלה - ומה אם היו לי עוד כמה אלפים בחשבון הבנק עכשיו?

ומה אם לא היינו נחנקים כלכלית? האם אי פעם יהיה לי מעט זמן ופניות לשבת עם המשפחה? לפתוח ספר ברוגע אמיתי?

אסי צור- מומחה למסחר דיגיטלי ומנהל מעל 450 חנויות באיביי (!!) מסביר לנו על נכסים הדיגיטליים, ועל האפשרות שלכם להרוויח מנכסים דיגיטליים:


למה לא נדל"ן?

אחד הפתרונות המוכרים ליצירת הכנסה פסיבית היא רכישת נכס נדלנ"י להשקעה. למה באמת לפנות דווקא לנכסים דיגיטליים ולא לשוק הנדל"ן?

יש אנשים ומשפחות רבות אשר מצאו פתרון נהדר: הם פנו לשוק הנדל"ן - השקיעו מאות אלפי ומיליוני שקלים שלעיתים נלקחו מהלוואות, משכנו את הדירה שלהם ורכשו דירה אי שם בדרום, חילקו אותה לכמה יחידות דיור ומשכירים אותה לסטודנטים…

זה אכן פתרון נחמד…. או שאולי לא כל כך? 

האם ידעתם כמה השקעה כרוכה בכך? בגיוס המימון הראשוני שרק הולך ומתייקר עם כל יום (!!) שחולף, במעקב אחר מצב הנכס, בטיפול בבעיות המתעוררות במיוחד בדירות ישנות… בתקופות 'מתות' בהם אין ביקוש לדירה. 

ומי מדבר על נפילות, נוכלים ושאר מרעין בישין…

לא לכולם יש את האנרגיה והכח לההפך למומחי נדל"ן, ובכל זאת, הכיס צריך להתמלא ממשהו...

אז אם חיפשתם מענה, מבלי להוסיף עוד שעות עבודה על חשבון הבית והילדים, מבלי לצמצם את הרגלי הצריכה שלכם המצומצמים גם ככה… מבלי להתעסק עכשיו עם פרויקטים אשר יגזלו מכם משאבים יקרים… כדאי לכם להכיר את עולם הנכסים הדיגיטליים!


מהו בכלל נכס דיגיטלי??

אז קודם כל בואו נסביר מהו נכס דיגיטלי. ההגדרה של נכס דיגיטלי הוא כל דף באינטרנט שיודע לייצר כסף לבעלים שלו על בסיס קבוע על ידי מכירת מוצרים או שירותים. 

חנות מקוונת היא נכס דיגיטלי לכל דבר ועניין כל עוד היא מניבה וזורמת. 

יש נכסים דיגיטליים מפורסמים כמו אמזון, עליבאבא, שיין ועוד, הם כמו קניוני ענק המוכרים און-ליין מאות אלפי מוצרים בכל רגע ובכל העולם, הפעם אני רוצה להתמקד דווקא על "איביי".


למה דווקא איביי?

כי באיביי לא צריך לסכן כסף בפתיחת החנות.

תחשבו על זה רגע: כדי לפתוח חנות ברחוב רבי עקיבא, אתם מתחילים מלשלם שכירות של כמה עשרות אלפי שקלים. 

אתם מתחילים להזמין סחורה שעולה לך הון עתק ועוד.. באיביי זה לא קיים! השיטה עובדת הפוך בדיוק: קודם כל מוכרים את המוצר ורק אחר כך אנחנו מזמינים את המוצר מהיבואן ששולח אותו ישירות ללקוח. ליבואן אנו משלמים מהכסף שהלקוח שילם לנו. 

נשמע מדהים? בדיוק ככה זה עובד.

רוצה לדעת איך להיות בעלים של נכס דיגיטלי משלך? לחץ כאן!


למי מתאים נכס דיגיטלי?

לפתוח חנות באינטרנט, לשבת שעות מול המחשב, להיות זמין און ליין לשירות לקוחות, להכיר את עולם המסחר, להתחרות בכרישים שיש באיביי…. לא מתאים לי!

רגע לפני שאתם שוללים את האופציה הזו - אני רוצה לספר לך על המודל הייחודי שעל פיו אני פועל: מודל השותפות. 

על פי מודל זה תוכלו ליהנות מעסק מניב וזורם מבלי שתצטרכו להשקיע מזמנכם כלל! בשיטה זו בעצם אנחנו הופכים לשותפים. 

אני תורם את ניסיוני (מעל 15 שנה!) ומקים לכם חנות מא' ועד ת' שפועלת ומתקתקת. ואחרי כיסוי עלות ההקמה אנחנו מתחלקים ברווחים.

אני מזמין אתכם בחום לקפוץ על ההזדמנות ולשמוע את ההדרכה החינמית שתסביר לכם איך להרוויח מנכסים דיגיטליים בצורה פסיבית לחלוטין!


להדרכה החינמית לחצו כאן

חסום לך? לחצי כאן.הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.